Mailing List (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Mail
mr: ईमेल
