Mailing List (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस
