Mailing List (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
