Mailing List (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: view
pl: przeglądaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Mail
pl: Poczta

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: List name
pl: Nazwa listy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Delete list
pl: Usuń listę
