Mailing List (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: view
ru: представление

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Mail
ru: Почта

en: Mailing lists
ru: Списки рассылок

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: mailing list
ru: список рассылки

en: 1 e-mail | @count e-mails
ru[0]: 1 письмо
ru[1]: @count письма
ru[2]: @count писем

en: Mailing List
ru: Список рассылки
