Mailing List (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Mail
se: E-boasta
