Mailing List (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
