Mailing List (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Mail
sr: Пошта
