Mailing List (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: delete
th: ลบ

en: E-mail
th: อีเมล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม
