Mailing List (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: delete
uk: видалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: view
uk: переглянути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Mail
uk: Пошта

en: Mailing lists
uk: Списки розсилань

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: List name
uk: Назва списку

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: mailing list
uk: список розсилання

en: 1 e-mail | @count e-mails
uk[0]: 1 лист
uk[1]: @count листи
uk[2]: @count листів
