Mailing List (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Mail
be: Пошта

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
