Mailing List (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj
