Mailing List (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: E-mail
cy: E-bost

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu
