Mailing List (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
