Mailing List (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: delete
fa: حذف

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
