Mailing List (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Mail
hy: Փոստ
