Mailing List (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
