Mailing List (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: delete
mn: устгах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: view
mn: харах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Mail
mn: Шуудан
