Mailing List (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
