Mailing List (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
