Mailing List (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Add
ps: زیاتول

en: Mail
ps: بریښنالیک
