Mailing List (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Mail
ro: E-mail

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
