Mailing List (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
