Mailing List (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: delete
tr: sil

en: E-mail
tr: E-posta

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Mail
tr: Posta

en: CSV file
tr: CSV dosyası

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Delete selected
tr: Seçileni sil
