Mailing List (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Add
ug: قوشۇش
