Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Advanced
de: Erweitert

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Debug
de: Debuggen

en: Signup
de: Registrieren

en: Firstname
de: Vorname

en: Lastname
de: Nachname

en: Your email address
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Base URI
de: Basis-URI

en: Salutation
de: Anrede

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
de: Die möglichen Werte, die dieses Feld enthalten kann. Geben Sie einen Wert pro Zeile, im Format: Schlüssel|Bezeichnung.
