Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.
