Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Debug
eu: Araztu

en: Signup
eu: Sinatu

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa
