Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Advanced
he: מתקדם

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Debug
he: אתר באגים

en: Signup
he: הרשם

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)
