Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Advanced
it: Avanzate

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Signup
it: Iscrizione

en: Your email address
it: Il tuo indirizzo e-mail

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
it: I valori possibili che questo campo può contenere. Inserirne uno per riga, nel formato chiave|etichetta.
