Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Advanced
ja: 高度

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Debug
ja: デバッグ

en: Signup
ja: サインアップ

en: Your email address
ja: あなたのメールアドレス

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ja: このフィールドに保存可能な値。一つの値を一行ごとに、キー|ラベルのフォーマットで入力してください。
