Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Firstname
nl: Voornaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Salutation
nl: Aanhef

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.
