Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: API Key
pt: Chave API

en: Advanced
pt: Avançado

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Debug
pt: Depuração

en: Signup
pt: Inscreva-se

en: Firstname
pt: Nome Próprio

en: Lastname
pt: Apelido

en: Your email address
pt: O seu endereço de email

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pt: Os valores possíveis que este campo pode conter. Introduza um valor por linha, respeitando o formato chave|etiqueta.
