Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: API Key
ro: Cheie API

en: Advanced
ro: Avansat

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Firstname
ro: Prenume

en: Lastname
ro: Nume

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.
