Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Debug
ru: Отладка

en: Signup
ru: Регистрация

en: Firstname
ru: Имя

en: Lastname
ru: Фамилия

en: Your email address
ru: Ваш адрес электронной почты

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ru: Значения, которые может принимать данное поле поле. Введите по одному значению на каждой строке в виде: ключ|метка.
