Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Debug
sk: Ladenie

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.
