Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Advanced
ar: متقدم

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Debug
ar: تنقيح

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ar: القيم المحتملة التي يمكن أن يحتويها هذا الحقل. قم بإدخال قيمة في كل سطر، بالشكل مفتاح|تسمية.
