Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Advanced
ca: Avançat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Debug
ca: Depuració

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.
