Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Debug
cs: Ladění

en: Firstname
cs: Jméno

en: Lastname
cs: Příjmení

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.
