Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fi: Lista kentälle sallittavista arvoista. Syötä yksi arvo riviä kohden muodossa avain|etiketti (engl. key|label).
