Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Advanced
fr: Avancé

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Signup
fr: Inscription

en: Firstname
fr: Prénom

en: Lastname
fr: Nom

en: Your email address
fr: Votre adresse de courriel

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fr: Valeurs possibles que ce champ peut contenir. Saisir une valeur par ligne, dans le format clef|libellé.
