Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Advanced
gl: Avanzado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Debug
gl: Depuración

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.
