Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Your email address
id: Alamat email Anda

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
id: Nilai yang mungkin ada di bidang ini dapat berisi. Masukkan satu nilai per baris, dalam format key|label.
