Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: API Key
lt: API raktas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Debug
lt: Derinimas

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.
