Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: API Key
pl: Klucz API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.
