Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Advanced
sv: Utökad

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Debug
sv: Felsök

en: Signup
sv: Anmälan

en: Firstname
sv: Förnamn

en: Lastname
sv: Efternamn

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sv: De möjliga värden detta fält kan innehålla. Ange ett värde per rad med formatet nyckel|etikett.
