Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Firstname
th: ชื่อ

en: Lastname
th: นามสกุล
