Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Advanced
uk: Розширені

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Debug
uk: Зневадження

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Firstname
uk: Ім'я

en: Lastname
uk: Прізвище

en: Your email address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Base URI
uk: Основний ресурс URI

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка
