Mail-In-One Newsletter Registration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
vi: Các giá trị có thể lĩnh vực này có thể chứa. Nhập một giá trị trên mỗi dòng, trong định dạng khóa | nhãn.
