Maillog / Mail Developer (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: more
hr: više

en: view
hr: prikaz

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Mail
hr: E-pošta

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Desc
hr: Silazno

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Asc
hr: Uzlazno
